KONST / Litografier / Färglitografi 14624136
nr 1462 4136
Gustav Bolin
(1920-1999), Sverige
Signerad, numrerad 11/180, daterad -89. Färglitografi, bildmått: 50x50, yttermått inklusive ram: 73x71 cm
Gustav Bolin, svensk bildkonstnär född 1920, död 1999.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:26:24
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr